WhatsApp

A'dan Z'ye eğitimlerinin içeriğinde neler var ?

A'dan Z'ye eğitimlerimizde Online Arbitraj (FBA) ve Dropshipping eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Bu eğitimlerin yanı sıra ; Hesağ sağlığı , Amazon otomasyon yazılımlarının kullanımı ve detaylı anlatımı (SellerFlash , Sellerrunning , Easyinventory), Amazon satıcı hesabı açılışı ve Suspend eğitimlerimizde bulunmaktadır.

Sıfırdan başlayan birisi için bu eğitim uygun mudur ?

Evet , Eğitimlerimiz sıfırdan ileri seviye bir amazoncu yetiştirmek için programlanmış , alanında uzman eğitmen kadrosu ile hafta içi saat 21.00'da başlayıp 23.00'a kadar devam eden , Sıfırdan FBA ve Dropshipping eğitimleri içeren 1 Aylık bir eğitim takviminden oluşmaktadır.

Müfredat bittiği zaman Kuzey Grup ekibinde bulunan tüm eğitmen kadrosu ile genel Soru & Cevap yayını yapılmaktadır.

A'dan Z'ye eğitimlerine sadece 1 aylık katılım hakkımız mı bulunuyor ?

Hayır , A'dan Z'ye eğitimlerine dahil oldukdan sonrasında , eğitim devam ettiği süre boyunca her ay katılabiliyorsunuz. Bunun için extra bir ücret alınmamaktadır!

A'dan Z'ye eğitime dahil olduğumda beni ne bekliyor ?

Eğitim programına dahil olmaya karar verdiğinizde , Kursiyerlerimizin bulunduğu "A'dan Z'ye Amazon - Kuzey Group" telegram grubumuza dahil ediliyorsunuz ve Güncel Eğitim kayıtlarımızın bulunduğu Teachable paneline giriş sağlıyabiliyorsunuz.

Bu sayede tekrar izlemek istediğiniz eğitimleri panel üzerinden izleyebiliyorsunuz ve Anlık yaşadığınız sorunları telegram kanalı üzerinden diğer kursiyerlerimize yada eğitmen kadromuza sorabiliyorsunuz.

Amazon satıcı hesabım askıya alındı / incelemeye alındı , Sizden destek alabilir miyim ?

Evet , Suspend Takımı ile iletişime geçerek suspend olan hesaplarınız hakkında profesyonel destek talep edebiliyorsunuz.

Suspend hesaplarda süreç nasıl ilerliyor ?

Suspend Takım arkadaşlarımız satıcı hesabınıza bağlantı kurarak sorunu ve sorunun neden kaynaklandığını tespit ediyor ve sizinle birlikte yol haritası çiziyor. Suspend hakkında detaylar anlatıldıkdan sonrasında istediğinizde Birebir Suspend desteği alabiliyorsunuz.

Hangi suspend türleri için destek veriyorsunuz ?

Başta ; 3 Asin suspendi , Fikri mülkiyet suspendi , İlişkilendirme suspendi , Kısıtlanmış ürün suspendi , Açılış suspendi , ODR suspendi , LSR suspendi , Hızlı satış suspendi , Kimlik doğrulama suspendi , İçerde bulunan bakiye talebi olmak üzere FBA ve Dropshipping kaynaklı olan tüm suspend türlerinde desteğimiz bulunmaktadır.

Suspend açılışlarındaki başarı oranınız nedir ?

Her yıl sonunda , yıl içerisinde devraldığımız ve çözüme ulaştırdığımız hesapları analiz ederiz. Bu yılın suspend çözümü başarı oranı %84.75'dir. Yani her 100 Hesapdan 85 tanesi başarılı bir şekilde tekrardan etkinleştirildi.

Suspend paketini yada A'dan Z'ye eğitimlerini nasıl satın alabilirim ?

Eğitim ve suspend hakkında detaylı bilgi almak için +90 537 769 12 24 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM